Atrakcje turystyczne

W pobliżu naszego ośrodka znajduje się mnóstwo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić, np.:

Żnin (1 km) z pięknym rynkiem, basztą oraz kolejką wąskotorową. Ponadto zapraszamy do Muzeum Ziemi Pałuckiej. To również idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych – zarówno rekreacyjnie jak i zawodowo. Dodatkowo dostępne są za darmo 2 profesjonalne boiska do siatkówki plażowej (w pobliżu stadionu).

Gniezno (30 km.) – mnóstwo rzeczy do zobaczenia!

Biskupin (5 km) - muzeum archeologiczne.

Wenecja (4 km) – Muzeum Kolei Wąskotorowej oraz ruiny zamku warownego.

Rogowo (10 km) - Park Dinozaurów.

Polecamy również jednodniowy wypad do Poznania (70 km)

Miasteczko westernowe - Silverado City, Bożejewiczki (5 km), poczuj się kowbojem! pokazy kaskaderskie, napady na bank, kopalnia złota i mnóstwo atrakcji dla dzieci...

a ponadto lasy, jeziora, ścieżki rowerowe i piesze... cisza, spokój... cóż chcieć więcej?

Galeria

Opinie:

Daria Tęcza

Wichrowe Wzgórze jest jedyne w swoim rodzaju, warte polecenia każdemu kto chce odpocząć od zgiełku miasta. Ośrodek przepiękny, zrobiony precyzyjnie i gustownie. Nowe pokoje wraz z łazienkami są bardzo dobrze zagospodarowane i wyposażone, widać włożone w nie serce właścicieli - co więcej, każdy pokój jest inny. Gwarantowane niezapomniane wrażenia i obsługa, której nie znajdziecie nigdzie indziej!

Daniel

Serdecznie polecam "Wichrowe Wzgórze" w Podgórzynie. Z jednej strony lokalizacja na uboczu pozwala na spokojny wypoczynek od wielkomiejskiego zgiełku oraz tłumów, z drugiej strony w promieniu kilku kilometrów znajduje się wiele atrakcji turystycznych pozwalających ciekawie spędzić czas. Warunki w pokojach, jak i obsługa serwowana przez właścicieli na wysokim poziomie. Do tego w rozsądnej cenie.

Anna i Łukasz Wachowiak

Cisza, spokój i miła atmosfera to tylko niektóre z wielu zalet Gospodarstwa Agroturystycznego w Podgórzynie. Pensjonat położony jest na uboczu, dzięki czemu można odpocząć od wielkiego miasta i zgiełku dnia codziennego. Pyszne, domowe, i co ważne, zdrowe jedzenie. Obok stara lipa, gdzie niczym Kochanowski, można poczytać pod nią książkę. Życzliwi i pełni empatii gospodarze. Piękne pokoje i sala konferencyjno - taneczna zaspokoją wszystkie potrzeby. Warto przyjechać nawet z daleka!